KPUS

ДірєкторА с барабанАмі

 
Як можна повторювати в українських медіа всі оці покручені "пЄскі", "снєжнОє", "слАвянск"? В українській мові є "ПіскИ", "Слов'Янськ" та "СнІжне". А "пЄсок" нема і в російській.
 
KPUS

Контєкстний хаос лікуєт

KPUS

В чому проблема

Проблема не в тому, що воно вимагає визнання ДНР-ЛНР. Проблема в тому, що воно вимагає їх визнання, як складових частин України, аби перетворити всю її на аморфний набір подібних іксНР.
 
KPUS

Константи їхнього кружка

...да, есть константа: православная иерархия это не кружок декабристов, и они всегда будут с той властью, которая сейчас контролирует тот или иной регион...

Тобто, якщо завтра Саратовську, наприклад, область контролюватимуть пєндоси, бандерівці і т.ін, то тамтешні православні... Недавній рекорд Гіркіна з зізнанки просто зараз нищівно розбитий.

...где-то к 22-му году уже мы видим, что святой патриарх Тихон, исповедник, и так далее, – он пишет декларацию о лояльности советской власти. И поясняет, что раньше этого не делал, потому что было неясно, кто власть в стране... с самого начала раздрая украинского, мне было интересно, когда епископат, оказавшийся на территории вот этих восставших регионов, когда он заявит о своей лояльности именно к местным лидерам. Вот видите, прошло полгода.

Якось, коли вони плакали над портретиком свого "страстотєрпца", їм доводили, що елементарно було б збавити Росію від большевиків, якби Тіша публічно відлучив від церкви хрещеного в православ'ї Лєніна, оголосивши його владу богоборчою (про що більшовики відкрито заявляли на кожному кроці). Тоді ніякої Червоної армії без селян просто не було б, і був би живий їхній улюблений Колян №2. Аж он воно що! Тепер ясно, чому вони так дивно сопли мовчки у відповідь.
 
KPUS

Ето такой ум (с)

 
Найсмішніше і найжахливіше в тому, що коли російські інтеректуали антипутінці підбадьорюючи нас кажуть "...одін народ", вони щиро вірять, що роблять нам приємне.
 
KPUS

Знай соціальні ліфти

Одними з перших вищою нагородою України, яку буде засновано після епохи кальки з радянських зірок, треба нагородити команду перекладачів української озвучки голівудських фільмів. Їхні робота і висококласна і просто неоціненна. Може статися, що саме їхня роль буде вирішальною у збереженні, популяризації та розвитку сучасної живої української мови. Недарма рашисти саме на українську озвучку так скаженіло реагували увесь цей час.
KPUS

Не лікується

Они также указывали на "экзистенциальную" важность Украины для России, и на то, что Украина и близко не представляет сколько-нибудь сопоставимую ценность для США и Европы, и что, если Украине будет предоставлена помощь оружием, то она ни в коем случае не должна использовать его с целью возобновления военных действий на востоке...

Колись два ідіота старший Буш та Тетчер не хотіли розпаду совка. Старенький навіть приїжджав до Верховної Ради зі своєю "київською котлетою" з натяками українцям відмовитися від державності. Боялісь нєстабільності. Щоб вони заспівали, коли  б отримали Путіна десь у 93-му ще зі свіжими, молодими й незатьмареними совками старої школи. Вони завжди будуть дивитися до останнього в рота "вєлікой странє", як причаровані шпаною ботаніки. І не факт що всі протверезіють навіть якщо та натисне на кнопку.
 
KPUS

Майка Гітлєра

«Украинец! Фашист! Ты за Гитлера! У тебя майка в цвет их флага!»... Эта музыкальная школа — одна из старых в ЦАО, с традициями. Ее посещают вполне благополучные дети вполне благополучных родителей.

Хто думає, що це результат путінської пропаганди, читайте "Інтернаціоналізм чи русифікація?" Дзюби 1965 р:

...А ось рядова розмова в кінотеатрі: біля афіші кінофільму "Сон".
— Ты видел, как бандеровцы прут на этот фильм?..
— Знаю. Мне много не надо. Я б их, гадов, всех... (красномовний жест).
А ось одна мамаша розповідає другій: "Мой сын из-за этого украинского языка не пошел в школу. Он так ненавидит учительницу украинского языка. Он ее называет "бандеровка" (задоволений сміх обох мамаш).
Ось хлоп’я другого класу заявляє: "Ух, как я ненавижу этот украинский язык". В нього ще немає ніяких переконань, але це вже є. Воно запитує: "Мама, а Богдан Хмельницкий был храбрый?"
— Как тебе сказать...
— А он был русский?
— Украинец.
— Украинец?! — кривиться розчарована дитина...
 
KPUS

Ширка-3

Таким чином, депутат не виключає, що "Опозиційний блок" увійде до широкої коаліції. "Умови будемо обговорювати або ж будемо провокувати проведення нових виборів", - сказав Шуфрич.

Новая мєтодічка: нє давать хахлам пакоя, срітє вєздє, лєзьтє куда только можете - в ширку, в дирку, в шустєра, куда угодно, взяткі давайтє, хоть курітє на заправках - до конца следующєго года хахляцкой власті бить в Кієвє нє должно.