В своїй хаті... (alex_glbr) wrote,
В своїй хаті...
alex_glbr

Прінуждєніє к любвіhttp://kremlin.ru/text/docs/2009/08/220743.shtml
http://community.livejournal.com/blog_medvedev/31459.html?mode=reply

Ти — шайтан москальський чорт , проклятого чорта брат i товариш і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар коли голою сракою їжака не вб’єш? Чорт висирає а твоє вiйсько пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синiв християнських пiд собою мати, твого вiйска ми не боїмося, землею i водою будем битися з тобою, распройоб твою мать.
Вавілонський ти кухар, Македонський колесник, Ієрусалимський броварник, Олександрійський козолуп, Великого й Малого Єгипта свинар, Армянська свиня, Подолянська злодiюка, Татарський сагайдак, Каменецький кат, і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в’йоб!
Отак тобі козаки відказали плюгавче! Невгоден єсі матері вірних християн! Числа не знаєм бо календаря не маєм, місяць в небі, рік у книзі, а день такий у нас як і у вас, поцілуй за те у сраку нас!..
Пiдписали: Кошовий отаман Вітя Ющенко зо всім кошом запорізьким

via giggster

А ось справжня суть пацанської пред'яви:

...Наряду с этим складывается впечатление, что в Киеве последовательно добиваются разрыва сложившихся экономических связей с Россией, в первую очередь в области энергетики. В результате под угрозу поставлено стабильное использование нашими странами фактически единой газотранспортной системы, обеспечивающей энергетическую безопасность России, Украины, многих европейских государств. Несмотря на наши многочисленные обращения на различных уровнях, практически ничего не сделано для того, чтобы прекратить нарушение имущественных прав российских инвесторов на Украине...

А ось попередження про можливість оголошення війни, особливо у світлі закону про право війни:

...Именно из украинского оружия убивали мирных жителей и российских миротворцев. ...Хотел бы проинформировать Вас, что в условиях антироссийского курса украинского руководства мной принято решение отложить приезд на Украину нашего нового посла. Конкретные сроки будут определены позже с учётом реального развития российско-украинских отношений.

С учьотом развітія опєрациі по прінуждєнію к любві! 
Пєарьте. Сповіщайте. Готуйтеся.

Subscribe

 • Ехо в Чікагском рєгіонє

  http://www.echo.msk.ru/about/regions/index.html Пєхтоінєц путіна Ляксєй-ляксєїч правильно не розраховує на українців Чикаго.

 • Дать

  Іскромьотная "Пєснь об санкциях" на лубочном гонєвє з Московщини супроводжувалося демонстрацією вовлєчонних обличь-одобрямс. Привіт Вєнєлорак і…

 • Повторєньє, мать

  Все ж таки на тамтешній горі сидять дофіга містиків. Отже, вибираємо будинок зі схожою фактурою сталінського фасаду, і починаємо таким же…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments